Jeśli szukasz rzetelnej współpracy w zakresie promocji produktów lub usług za pomocą artykułów, artykułów gościnnych, afiliacji lub dystrybucji produktów jesteś w dobrym miejscu.

Dlaczego warto współpracować z zielogrod.pl?

W formie wydawniczej, pod marką szefpoleca.pl działamy nieprzerwanie od 2015 roku. Przez ten czas zdobyliśmy stałych czytelników jak i pozycję lidera dynamicznie rozwijających się blogów kulinarnych. Tworzymy rzetelne artykuły oraz przepisy, które kochają setki tysięcy osób. Nasz blog kulinarny wyświetla się na wiele popularnych fraz w TOP3 Google oraz w treściach Discover.

w 2022 roku odwiedziło nas łącznie 1 148 000 użytkowników, którzy wygenerowali 1 708 000 odsłon. Ponadto jesteśmy obecni na Facebooku, zarówno na fanpage jak i wielu grupach kulinarnych. Tworzymy redakcję, należącą do większej grupy wydawniczej posiadającej w swojej ofercie serwisy i blogi zajmujące się kulinariami, recenzowaniem produktów, rankingami, pielęgnacją ogrodu oraz astrologią.

Dane kontaktowe

Mateusz Turek

Jestem odpowiedzialny za kontakt z partnerami na zielogrod.pl. Wszystkie pytania odnośnie współpracy proszę kierować na adres mailowy lub telefonicznie.

Adres email:
kon [pokaż cały]

Numer telefonu:
605 [pokaż cały]